Realizacja projektu 4.4

Realizacja projektu 4.4
Realizacja projektu 4.4«

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu realizowanym przez nas procesem wykonywania ocen energetycznych postanowiliśmy zamieszczać na stronie internetowej naszej firmy bieżące aktualne wiadomosci dotyczące stanu i sposobu realizacji zadania.

W ramach projektu Małopolska została podzielona na 7 subregionów z których Nasza Firma realizuje zadania w programie 4.4 RPO WM. Obsługujemy Gminy w Subregionach 1, 2, 4, 6 i 7.

Jesteśmy już w trakcie wykonywania ocen energetycznych w każdym z Subregionów. W najbliższym czasie będziemy informować przedstawicieli gmin o planowanej na ich terenie akcji wizyt u zainteresowanych mieszkańców.

W najbliższych dniach zamieścimy w dziale aktualności szczegółową procedurę jaką wdrożyliśmi celem ułatwienia współpracy miedzy Gminą/Powiatem i zainteresowanym mieszkańcem.

Ocena energetyczna   wykonana  zostanie  bezpłatnie przez koordynatorów terenowych  posiadających  doświadczenie  zawodowe w tym zakresie.  Listy będą przesłane do gmin biorących udział w projekcie . W  ocenie energetycznej   mogą  być  określone  dodatkowe  zadania, które musi  wykonać Użytkownik przed  montażem kotła  na własny koszt lub przy  częściowym   dofinansowaniu.

Nasi pracownicy terenowi winni posiadać przy sobie identyfikator wydany przez Urząd Marszałkowski, Identyfikator firmy NDE (wzór przedstawimy w zakładce aktualności) oraz upoważnienie wydane przez Gminę. Poruszamy się pojazdami w kolorze białym marki Toyota Yaris.

Każdy z mieszkańców w przypadku wątpliwości proszony jest o telefon wskazany poniżej celem zweryfikowania w siedzibie naszej firmy danych osoby dokonującej oceny energetycznej.

Koordynatorzy terenowi   będą  umawiali się  z Państwem przed planowanym  terminem wizyty.  Osoby które będa do dzwoniły ,aby umówić termin wizyty audytora terenowego to :Paulina Lipa i Katarzyna Huss.

 Prosimy    o udostępnienie  budynku  w szczególności  kotłowni, dokumentacji  technicznej.  Planowany  termin wykonania  oceny energetycznej  -  od  II  kwartał   2017 r.  

 Kontakt  z  firmą  wykonującą audyt  dotyczący umówienia /rezygnacji /zmiany terminu wizyty u mieszkańca   -  Niezależni Doradcy Energetyczni  Sp. z .o.o. e-mail :audytorzyzit@niezalezni.org.pl

Poniżej lista osób ,które będą przeprowadzać inwentaryzację Państwa budynku w ramach  programu 4.4 RPO WM 2014-2020

Telefon do weryfikacji osób w terenie 12-345 49 72 /pon-pt 8:00-16:00/ lub tel.komórkowy   736 770 150 sob-nd 

nazwisko i imię nr ID    nazwisko i imię nr ID    nazwisko i imię nr ID    nazwisko i imię nr ID 
Abram Kamil A793   Groński Dawid C840   Miśkowicz Wiktor A728   Rosół Szymon A216
Bargieł Grzegorz A111   Hyclak Jędrzej C541   Mrugała Bernadetta A546   Rudek Mateusz A045
Bednarek Mateusz A089   Jasiński Mateusz C713   Nowak Michał C110   Sękowski Łukasz A913
Błasiak Filip A457   Kasperczyk Konrad A965   Nowakowska Monika C854   Siawrys Grzegorz A066
Borowska Łucja C042   Kądziołka Kacper A590   Obal Paweł A867   Skołucki Krzysztof C881
Brombosz Anna A492   Klępka Łukasz A174   Ogonowski Kamil A526   Sołkowska Katarzyna C124
Brotoń Agnieszka A314   Kopańska Aleksandra C892   Osuch Jagoda A014   Stypa Damian A384
Brzozowski Dominik A061   Kostecka Angelika A361   Otręba Weronika A983   Szafraniec Przemysław A780
Bujok Tomasz C981   Kubera Bartłomiej A768   Owsianka Anna A135   Szcześniak Adam A738
Bułka Tomasz C860   Kubica Klaudia A957   Ozga Michał A471   Szeląg Paweł C150
Cierpiał Piotr A338   Łukasiewicz Igor A578   Pawlak Mateusz A380   Szuster Szymon C033
Czajkowski Piotr A577   Łyczek Filip A612   Pilarski Radosław A064   Świdrak Karol A909
Dalida Anna A326   Machnik Bartłomiej A122   Podmokły Mikołaj A482   Wojtanowska Mariola A157
Drażniuk Paula C307   Madej Bartosz C940   Rachwał Michał A625   Wójcik Marcin A931
Dudziak Patryk A268   Makowski Marcin A232   Raczyńska Barbara A134   Wypartowicz Mateusz A227
Dziedzic mateusz A681   Mańkowski Maciej A638   Radomska Ewelina A794   Wyrazik Artur A360
Glaser Sebastian C281   Matczak Mariusz A077   Ragan Dawid A874   Wyżga Jakub A360
Gładysiewicz Joanna C928   Matyszkiewicz Wojciech A615   Roch Miłosz C049   Zelin Piotr A996
Gnatowski Marek A177   Misiaszek Piotr A896  

oraz lista osób Rejon Tarnowski i Podhalański

Kamil Osysko A903
Kamil Kret A270
Sylwester  Sołowij A488
Patryk Kotliński A329
Magdalena Antas A814
Grzegorz Marszałek C527
Karolina Migda A224
Karolina Tata C118
Damian Rdzanek C110
Paweł Pietruszka A153
Jan Barnaś E805
Patrycja Tokarska A280
Jakub Niemiec C799
Michał Wartoń A198
Jakub  Kiliański C645

Robert Witowski A618
Grzegorz Wandas A881